yeni biber hapı fiyat

Biber Hapı Plus

Kasım 8, 2018 9:42 am Gönderen Yorum Bırakınız

Biber Hapı Plus Nedir?

Biber hapı plus 2011 yılından bu yana satışı yapılan zayıflama ürünüdür. İlk çıkan biber hapı Kutu içerisinde folyolar halinde satılmaktaydı. Ardından ürün geliştirildi ve bugün ki plus halini aldı. Kullanıcılar arasında yüksek talep gördü ve satışı halen aynı içerikte devam etmektedir.

Biber hapı Plus Nasıl kullanılır?

Biber hapı plus günde bir adet sabah kahvaltısından 10 dakika önce tüketilir. Gün içerisinde bir adetten fazla kullanılması önerilmemektedir. Şişe içerisinde toplam 30 eşit kapsül bulunmaktadır. Günde bir adet kullanılarak bir kutu bir ay süre ile kullanılır.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Biber hapı kullandığınız gün içerisinde bol su tüketimi önemli bir faktör. Biber hapı yağ yakımı ve metabolizmayı dengeleyici etkilere sahiptir. Bol su tüketimi vücutta yakımı yapılan yağ ve benzerlerini böbreklerden daha rahat salınımı için gereklidir.

Ayrıca gün içerisinde aşırı yağlı yiyeceklerden ve aşırı tatlı tüketiminden uzak durmalısınız. Sebze meyve ağırlıklı beslenme daha rahat bir kilo verme süreci sağlar. 18 Yaş altı kişiler kesinlikle kullanamaz. Kalp hastaları, Tansiyon hastaları, Hamile ve emzirenler, Karaciğer yetmezliği vb. kronik rahatsızlığı bulunan kişiler biber hapı kullanamazlar.

Nasıl Sipariş Veririm?

Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden sipariş ver formunu doldurarak ya da müşteri hizmetleri numaramızı arayarak verebilirsiniz. Form üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri müşteri temsilcimiz sizi arayarak teyit edecektir. Teyit sonrasında Kargonuz gün içerisinde yola çıkar. Kargonuz büyük şehirlere 1 gün sonrasında diğer şehirlere ise maksimum 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Etiketler: , , ,

Kategori: , , ,

Yazar admin

Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın

  Subscribe  
Bildir